فروشگاه تحقیق آماده

فروشگاه تحقیق های آماده دانشجویی و دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

ما در این فروشگاه از زیاده گویی و متن های طولانی برای جلب توجه و تصاویری که قصد فریب مشتری را دارند پرهیز کرده ایم. همچنین برای این از تصاویر استفاده نمیکنیم که سرعت بالا آمدن سایت به حداکثر برسد و از ترافیک شما کمتر استفاده شود. امیدواریم بتوانید محصولات مورد نیاز خود را در اینجا بیابید. در صورتی که فایل مورد نظر را نیافتید در قسمت پشتیبانی بخش سایر موارد ثبت سفارش انجام دهید تا در اولین فرصت تحقیق مورد نظر شما در سایت قرار گیرد.

دانلود تحقیق آماده با موضوع اتحاد ملی و انسجام اسلامی

دانلود تحقیق جامع در رابطه با اتحاد ملی و انسجام اسلامی با فرمت ورد در 31 صفحه

در مقدمه این تحقیق میخوانیم:وحدت عاملی اساسی برای شکوفایی تمدن اسلامی است . اسلامی که ریشه‌ی آن صلح، محبت،  برادری وتقریب است. اسلامی که همه‌ی ملتها، دولتها وفرق مختلف را به تقریب و برادری فرا می‌خواند. در شرایط کنونی که جهان اسلام با دسیسه‌های گوناگون دشمنان مواجه است برای دستیابی به وحدت کلمه نیاز مبرم به همگرایی فرق اسلامی احساس می‌شود. دین وفرهنگ مشترک که از مهمترین عوامل این تقریب وهمگرایی است می‌تواند مسلمانان را در رسیدن به اتحاد یاری دهد و البته در این میان تلاش پژوهشگران مسلمان را در راستای اجرایی کردن آموزه‌های تقریبی دین مبین اسلام وهمگرایی و نزدیکی‌میان همه‌‌‌ی جوامع ،ادیان، مذاهب و تقویت مشترکات انسانی واسلامی صرف نظر از اختلاف افکنی های مذهبی  می‌طلبد
 
پیام نوروزی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و نامگذاری سال جاری به نام «اتحاد ملی‌ و انسجام اسلامی» نمایانگر اهمیت این موضوع است که تلاش برای اتحاد و يكپارچگی ملی و تقويت وحدت اسلامی ، تنها راه نااميد كردن دشمنان و خنثی كردن توطئه‌های آنان است.
لذا با پیام مدبرانه‌ی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)بر همه‌ی مسلمانان فرض است تا باتکیه نمودن  بر مشترکات از هرگونه اختلافات فرقه‌ای دوری نموده ودر جهت پشبرد مصالح اسلام گام بردارند. سال اتحاد ملی وانسجام اسلامی  فرصت مناسبی است تا مسلمانان در فضايي وحدانی مباني وحدت و همدلي را در ميان خود ارزيابي نمایند و روز به روز به قدرت وعظمت جهان اسلام بیافزایند تا دشمنان اسلام کمتر به فکر تجزیه وجداسازی اعضای جهان اسلام از پیکره‌ی ریشه دار وتنومند آن باشند .
مسلمانان باید باور داشته باشند که آينده از آن آنان است زیرا این یک وعده الهی است که با توکل برخداوند به زودی محقق خواهد شد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,100 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
etehad_885014_1004.zip46.9k