فروشگاه تحقیق آماده

فروشگاه تحقیق های آماده دانشجویی و دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

ما در این فروشگاه از زیاده گویی و متن های طولانی برای جلب توجه و تصاویری که قصد فریب مشتری را دارند پرهیز کرده ایم. همچنین برای این از تصاویر استفاده نمیکنیم که سرعت بالا آمدن سایت به حداکثر برسد و از ترافیک شما کمتر استفاده شود. امیدواریم بتوانید محصولات مورد نیاز خود را در اینجا بیابید. در صورتی که فایل مورد نظر را نیافتید در قسمت پشتیبانی بخش سایر موارد ثبت سفارش انجام دهید تا در اولین فرصت تحقیق مورد نظر شما در سایت قرار گیرد.

دانلود تحقیق آماده با موضوع تغييرات نقش زن در سينماي ايران

دانلود تحقیق آماده با موضوع تغييرات نقش زن در سينماي ايران با فرمت ورد در 53 صفحه

فهرست مطالب:

  • چکیده
  • مقدمه
  • ارزيابي نظري تغييرات نقش زن در سينما
  • پيشينة تجربي موضوع
  • كاربرد رويكرد روش شناسي تحليل اسنادي
  • جامعة آماري
  • ژانرشناسي بازنمايي زنان در فيلم ها
  • نتیجه گیری
  • منابع

چکیده:با بررسي و مقايسة فيلم‌هاي سينمايي قبل و بعد از خرداد 1376 درمي‌يابيم كه مضامين و محتواي اصلي بيشتر فيلم‌هاي بعد از اين تاريخ در ارتباط با موضوعات زنان است. سؤالي كه اين پژوهش درصدد پاسخ دادن به آن است اين است كه با توجه به تفاوت سياست هاي فرهنگي در دو دوره قبل و بعد از خرداد 76، بازنمايي زنان در سينماي اين دو دوره داراي چه تفاوت‌هايي در مضامين و محتوا مي‌باشد؟
چهارچوب نظري مورد استفاده در اين مقاله نظريه بازتاب در جامعه شناسي هنر است. اين نظريه مبتني بر اين فرضيه است كه هنر آيينة جامعه و منعكس كننده ويژگي هاي آن است. روش تحقيق اسنادي و تکنيک مورد استفاده تحليل محتواي كمي است. فرضيه ما اين است که "تفاوت معناداري بين بازنمايي زن در سينماي بعد از دوم خرداد و سينماي قبل از آن وجود دارد".
يافته ها نشان داد كه بازنمايي زن در دو دورة مورد بررسي تغييرات و تحولات چشمگيري كرده است. و اين تغييرات در موارد مختلفي چون: ميزان حضور زنان در فيلم‌ها، كيفيت مشاغل، نوع پوشش، طبقه اجتماعي، نوع بهره‌گيري از محصولات فرهنگي، نوع مهارت‌هاي فردي، مضامين ديالوگ‌ها، ميزان تحصيلات، اعتقادات، زبان، مكانيسم حل مشكلات شخصي و خانوادگي و غيره بوده است. نتيجه كلي اينكه تغيير در سياست گذاري هاي فرهنگي در سينماي ايران باعث شكل‌گيري گونة متفاوتي از بازنمايي زن در فيلم‌هاي بعد از سال 1376 شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
naghsh-e-zan_887662_4029.zip39.4k